Yönetici Araştırma (Executive Search)

Stanton Chase’in müşterilerine en yoğun hizmet verdiği alan olan yönetici araştrıma konusundaki amacı müşterileri için en iyi yöneticilerin, yönetim takımlarının bulunması ve bu yolla iş ortaklarına rekabet avantajı ve hissedarları için değer üretilmesidir. Stanton Chase bu amaçla iş ortaklaklarının strateji, kültür ve değerlerini özümseyerek, sektör, rekabet ve genel ekonomik koşullar doğrultusunda en doğru adayları bulmayı hedefler.

Anlayış ve Yakın İşbirliği Üzerine Kurulu İş Modeli

İş ortaklarımızla dinleme, açıklık, dürüstlük ve güven çerçevesinde uzun soluklu iş ilişkleri kurarız. Bunu yaparken müşterilerimiz için hakettikleri zamanı ayırıp yaklaşımlarını ve bakış açılarını anlayarak iş modelleri için en doğru tespiti yapmaya özen gösteririz.

Kültür ve değerlerimiz doğrultusunda aynı bütünsel yaklaşım yöneticelerle olan ilişkilerimizin de belirleyici noktasıdır. İnsan faktörünün önemli olduğu her işte olduğu gibi kalıcı bir işbirliği için aradığımız yönetici ile şirketin hedef ve yaklaşımlarının örtüşmesine özen göstererek aday yöneticilerin de kariyerleri için en doğru seçimi yaptıklarından emin olmak isteriz.