Testimonials

Orta Doğu’daki bir genel müdürlük pozisyonu için Stanton Chase ile birlikte çalışma kararı aldık ve sonuçtan son derece memnun kaldık. Arayışımızın tüm süreçleri tam zamanında ve profesyonellik içerisinde yürütüldü, ilerlemeler hakkında bilgilendirildik ve önemli sayıda nitelikli aday ile tanışma olanağı bulduk. Stanton Chase danışmanlarıyla yine çalışırım ve içtenlikle tavsiye ederim.

CLAIRE BONNEMA

İK YÖNETİCİSİ AVRUPA/KANADA VE ORTA DOĞU, AFRİKA, HİNDİSTAN, PAKİSTAN – ABBOTT NUTRITION INTERNATIONAL

 

Advansa Sasa’da, en iyi adayların sunulması ve en iyi adayların işe yerleştirilmesi bizim açımızdan son derece önemlidir. Stanton Chase, ihtiyaçlarımızı anlamak ve yüksek kaliteli çözümler sunmak suretiyle yurtdışından yaptığımız istihdamlarda çok yardımcı olmuştur. Sağladığı hızlı ve mükemmel danışmanlık nedeniyle Stanton Chase’e teşekkür etmek isteriz.

DR. UĞURTAN DOĞAN

İK VE İŞ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİSİ – ADVANSA SASA

 

Profesyonel yaklaşımları ve mükemmel ekipleri nedeniyle Stanton Chase International ile çalışmak benim açımdan her zaman bir keyif olmuştur. İyi tanımlanmış süreçleri ve uzmanlıkları sayesinde şirketimin beklentilerini kesinlikle karşılayabilecek yetenektedirler. Yüksek kaliteli hizmeti, Stanton Chase’i bizim açımızdan yeri doldurulamaz bir partner yapmaktadır.

SEDEN KUNDAKÇIOĞLU

İK MÜDÜRÜ – KPMG

 

Borusan Grubu olarak hedefimiz en üstün yetenekleri kendimize çekmek, işe almak ve bünyemizde tutmaktır. Bu yüzden kapsamlı bir seçme ve işe alma sürecine sahibiz. Stanton Chase birlikte çalıştığımız profesyonel, müşteri odaklı ve çok deneyimli uzmanlık şirketleri arasındadır. Stanton Chase kapsamlı araştırma ve seçme hizmetleri, geniş aday ağı ve deneyimli uzmanları eşliğinde sunduğu sektöre özel çözümleri ile öne çıkmaktadır. Stanton Chase’in profesyonellik anlayışı, iş ahlakı ile gerekliliklerimizi karşılama yeteneği uzun dönemli işbirliğimizin temel nedenleridir.

BURCU AKAR KUYUCU

İK YÖNETİCİSİ VE ALTI SİGMA STRATEJİK DÜZENLEME ŞAMPİYONU – BORUSAN HOLDİNG

 

Dade Behring olarak Türkiye’deki işlerimizi büyütme yönünde önemli planlarımız mevcut. Türkiye’deki hedeflerimizi gerçekleştirmek için, en iyi insanlara yatırım kilit öğedir. Stanton Chase ile Finansman Müdürü ve diğer kilit pozisyonlara yönelik bir işbirliği yaptık. Stanton Chase’in çok deneyimli ve profesyonel danışmanları bu istihdamlarda bize yardımcı oldular ve şu ana kadar aldığımız sonuçlardan son derece memnunuz.

JOAN MARTIN

GENEL MÜDÜR/ YUNANİSTAN OSEE VE TURKEY – DADE BEHRING

 

Stanton Chase ekibi ile birkaç projede çalışma keyfine sahip oldum. Yüksek enerjileri, heyecanları ve adanmışlıklarının yanı sıra akıllı yaklaşımları sonuca ulaşmada onlara daima esin kaynağı olmuştur. Piyasa bilgileri, stratejik yaklaşımları ve gayretleri Stanton Chase ile ilişkimizi oluşturan temel olmuştur ve kendilerini güvenilir iş ortakları olarak tavsiye ederiz.

TANKUT SUR

GENEL MÜDÜR YARDIMCISI, İK – DIGITURK

 

Eurasia Sinemaları’nın kuruluş aşamasında Stanton Chase ile çalışmanın avantajını yaşadık. Uluslararası film sektörünün özel taleplerinin yanı sıra kapsamlı yaklaşımları ve hızları, yapımızdaki kritik pozisyonları istihdam etmede bize yardımcı olan kritik faktörlerdi. Yeni ekip üyelerimizi bünyemize katmada bize yaptığı yardımlardan ötürü Stanton Chase’e minnettarız.

ADNAN AKDEMİR

CEO – EURASIA CINEMAS BV

 

Türkiye’deki özel sağlık hizmetleri pazarında yeni bir kuruluş olarak Hygeia Grubu, yaptıkları işte uzman olmalarının yanı sıra Hygeia’nın yüksek kalite standartlarını benimseyen ve iş etiğinin aynası olacak kanıtlanmış vasıflara sahip birer yönetici olan sağlık yöneticileri bulma sorunu ile yüzleşti. Stanton Chase iki kilit pozisyonu, rastlantısal bir yönetici arama süreci ile değil, bilakis planlı bir şekilde başarı ile istihdam etti. Stanton Chase ekibi bizi, hikayemizi ve kimyamızı öğrenme işini kendilerine görev edindiler. Hygeia Grubu mutlaka Stanton Chase ile yeniden işbirliği yapacaktır.

ANTHONY RAPP

YÖNETİM KURULU ÜYESİ/ ORGANİZASYON GELİŞİM DİREKTÖRÜ – HYGEIA GROUP

 

Stanton Chase İstanbul ile Investcorp’un Körfez’deki Portföy işlerine yönelik işe alımlarında başarılı bir işbirliği gerçekleştirdik. Yerel piyasa bilgileri son derece etkileyiciydi ama daha önemlisi profesyonellik ve müşteri odaklı yaklaşımları mükemmeldi. Müşteri olarak ihtiyaçlarımızı dinlemelerinden ve görev süresince esnek ve uyumlu oluşlarından ötürü sonsuz memnuniyet duyduk.

ELIZABETH WARREN

İK VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ – INVESTCORP

 

Stanton Chase ile ilk kez, Johnson & Johnson Tüketici Ürünleri Grubu için İnsan Kaynakları Müdürü arayışı içindeyken çalıştık. Bu süreç çok kritikti, çünkü J&J Tüketici Ürünleri Grubu kendi satış ekibini oluşturmaktaydı, bu nedenle de İnsan Kaynakları Müdürü pozisyonunun bir an evvel doldurulması gerekiyordu. İnsan Kaynakları Müdürü’nün bu kritik süreci yönetmesi çok önemliydi. Arayışımızın yaz tatili dönemine denk düşmesine rağmen Stanton Chase, pozisyonu doğru adayla 2 aydan kısa bir sürede doldurma başarısını gösterdi. Biz de Türkiye’de bize başarı getirecek ekibimizi zamanında oluşturma şansı yakaladık. Teşekkürler Stanton Chase.

CEM BİRDİNÇ

GENEL MÜDÜR – JOHNSON & JOHNSON CONSUMER

 

Stanton Chase, Finansman Direktörümüzü ve Medikal Direktörümüzü işe alırken çok büyük yardımlarda bulundu. Deneyim, kişilik ve motivasyon konularında doğru eşleştirmeleri yaptığımızdan emin olmak üzere uzun ve zorlu bir çalışma yürüttük. Adaylarla verimli görüşmeler ve haklarında hızlı bir değerlendirme yapmamızı kolaylaştıracak şekilde aday seçimi ve profili çıkarmada büyük gayret gösterdiler.

MADS BO LARSEN

GENEL MÜDÜR – NOVO NORDISK

 

Stanton Chase ekibi çok profesyonel ve bize hizmet sunan danışmanları ile çalışmak gerçek bir keyifti. Stanton Chase, Türkiye ekibimiz için bize mükemmel bir müdür buldu ve bizimle çalışan danışmanlarına bunun için teşekkür ediyoruz. Bu pozisyon bizim açımızdan kilit bir pozisyondu ve Stanton Chase ihtiyacımızı, işimizi ve çalışma çerçevemizi anlamak suretiyle bu pozisyonun yurtdışından istihdam edilmesi gibi bir sorunun üstesinden gelmede bize yardımcı oldu. Stanton Chase ile yeniden çalışma fırsatını sabırsızlıkla bekliyorum!

CECILE MAILLARD

ULUSLARARASI İK MÜDÜRÜ – SOMFY

Stanton Chase International, Türkiye’deki tesisimize mükemmel bir genel müdür yerleştirmede başarılı olmuştur. Önerilen tüm özgeçmişler, bizim talep ettiğimiz özellikler kapsamı dahilindeydi. Stanton Chase’in farklı ülkelerdeki profesyonelleri ile çalışmamız sayesinde, varolabileceğini bile ummadığımız adayları bulma konusunda son derece profesyonel desteklerine ve adanmışlıklarına güvenebileceğimizi biliyoruz.

ALEX VAN DUSSELDORP

YÖNETİCİ, İK – TATE & LYLE FOOD AND INDUSTRIAL INGREDIENTS EUROPE

 

Bizim açımızdan, danışmanımızın bizim pazarımızı, işimizi ve şirket kültürümüzü anlayarak arayışlarını buna göre yapması önemlidir. Stanton Chase’in sunduğu hizmetten tümüyle memnunuz ve hizmetlerini aynı keyifle tavsiye etmekteyiz.

EMRE ERGİNLER

GENEL MÜDÜR – 3 SEAS CAPITAL PARTNERS

 

Yatırım yaptığımızda yönetim ekibinin vizyonu, yeterliliği ve odak noktası bizim açımızdan kritik önemdedir. Stanton Chase ile portföy şirketlerimizdeki CFO pozisyonu (Finans Direktörü) arayışında işbirliği yaptık. Süreç yönetimleri ve elde edilen sonuçtan çok memnun kaldık.

SEPİN SİNANLIOĞLU İNCEER

MÜDÜR – TURKVEN PRIVATE EQUITY

 

Stanton Chase, Unicorn Capital’e her görev için çeşitli yeteneklere sahip bir aday havuzu sunmuş ve zamanında, etkili bir yaklaşımla ilgili işlere doğru yerleştirmeler yapılmasını kolaylaştırmıştır. İhtiyaçlarımızı net olarak anlayan Stanton Chase ekibi ile çok iyi bir diyaloğumuz mevcut. Türkiye’de genişleyen ekibimiz için kendilerine başvurmayı sürdüreceğiz.

ŞEBNEM KALYONCUOĞLU

CEO – UNICORN CAPITAL

 

Stanton Chase ile yaklaşık 2 yıldır Şirketimiz için kritik önem taşıyan pozisyonlarının doldurulmasında birlikte çalışıyoruz.  Doldurulacak pozisyondan olan beklentilerin anlatılması ve anlaşılması sürecin başlangıcı ve temelini oluşturuyor.  Bu aşamada, Stanton Chase çalışanlarının tecrübe ve bilgileri, sürecin doğru başlamasında büyük katkı sağlıyor.  İlk aşamada olduğu gibi sürecin ilerleyen aşamalarında da çalışılması rahat ve güven veren bir ekip ve yaklaşımları var.

SADRETTİN DAİ

CHIEF EXECUTIVE OFFICER – BIÇAKÇILAR